Regulamin

Regulamin dla Gości Pensjonatu

Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszej Villi Maritima. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 1. ”Villa Maritima" prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych.
 2. Pokój wynajmowany jest na doby.
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 10:00.
 4. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 5. Rezerwacji pokoi dokonuje się telefonicznie lub e-mailowo.
 6. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku na konto lub przekazem pocztowym na  podany adres.
 7. Wpłata zadatku za pobyt w Villi  oznacza potwierdzenie warunków rezerwacji i akceptację regulaminu.
 8. W przypadku rezerwacji z zadatkiem niestawienie się Gościa w pensjonacie do godziny 06:00 rano dnia następnego po dniu planowanego przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, o ile nie ustalono inaczej.
 9. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy domu wypoczynkowego.
 10. Zameldowania Gości dokonuje się w dniu ich przybycia na podstawie dokumentu tożsamości.
 11. Wpłata pozostałej części należności za zarezerwowany pobyt oraz opłata klimatyczna pobierane są gotówką w dniu przyjazdu przy zameldowaniu gości.
 12. W przypadku wyjazdu przed upływem rezerwowanego terminu, z przyczyn niezależnych od domu wypoczynkowego, pobrana należność za pobyt nie podlega zwrotowi.
 13. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 7:00.
 14. Osoby odwiedzające mogą przebywać w pensjonacie tylko po uprzednim powiadomieniu właścicieli do godz. 21.00
 15. Palenie tytoniu  w  pokojach oraz miejscach do tego nie przeznaczonych jest zabronione.
 16. Ze względów bezpieczeństwa przy opuszczaniu Villi należy zawsze zamykać okna oraz drzwi pokoju. Villa nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione w pokoju.
 17. Parking przy Villi  jest bezpłatny, ogrodzony  i niestrzeżony.  Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
 18. Gość powinien zawiadomić  właścicieli Villi o wystąpieniu ewentualnej szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 19. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) domu wypoczynkowego powstałe z jego winy lub winy odwiedzających.
 20. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach nie wolno używać grzałek, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju.
 21. Zachowanie gości i osób korzystających z usług Villi nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, Właściciele oraz pracownicy mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 22. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do natychmiastowego opuszczenia Villi bez zwrotów kosztów.
 23. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
 • będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających; które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny;
 • które podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin Villi wyrządzając szkodę w mieniu Villi lub gości.

 • Pokoje w Grzybowie dla singli i rodzin

  Aby w pełni odpocząć i zrelaksować się, a wypoczynek należał do udanych ważny jest wybór odpowiedniego miejsca. Pięknie usytuowany w zacisznym miejscu, ogrodzony teren, na którym mieści się Villa Maritima ma do zaoferowania w doskonałym standardzie pokoje w Grzybowie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor z łączem kablowym i meble, w których można pochować swoje rzeczy na czas odpoczynku i relaksu w naszym pensjonacie.

  Pokoje w Grzybowie są idealne zarówno dla osób samotnie podróżujących jak i dla grup, rodzin czy par. Villa Maritima wyposażona jest w kuchnię, w której można samodzielnie przyrządzić posiłki na cały okres pobytu. Oprócz pięknych i przytulnych pokoi nasz pensjonat oferuje także, apartamenty studio dla większej liczby osób. Duże, przestronne i niezwykle funkcjonalne miejsca z aneksem kuchennym są doskonałe dla różnych spotkań integracyjnych czy zorganizowanych grup.

 • Prestiżowe i eleganckie pokoje Grzybowo

  Pokoje Grzybowo urządzone w eleganckim stylu czekają na Gości z całej Polski! Villa Maritima serdecznie zaprasza wszystkich Wczasowiczów na noclegi w komfortowym i spokojnym miejscu, które zapewni spokój i odpoczynek z dala od miejskiego hałasu. Teren jest ogrodzony i zadbany. Przy budynku znajduje się piękny ogródek, do użytku i dyspozycji naszych Gości. Można spędzić przyjemnie czas w samotności lub też w towarzystwie swoich bliskich.

  Villa Maritima zadbała także o najmłodszych Turystów przygotowując dla nich atrakcje w postaci placu zabaw czy trampoliny do skakania. Znajdująca się niedaleko pensjonatu plaża jest także znakomitą formą odpoczynku i atrakcji turystycznej. Od innych nadmorskich miejscowości plaża w Grzybowie wyróżnia się mniejszym tłumem ludzi i większym spokojem. Jeśli pobyt nad morzem to wybór jest prosty. Pokoje Grzybowo na wysokim poziomie tylko w Villi Maritima!

 • Noclegi Grzybowo tuż nad samą plażą

  Villa Maritima znajdująca się w spokojnej okolicy ma do zaoferowania wyjątkowe, komfortowe noclegi Grzybowo. Pokoje urządzone w wysokim standardzie wyposażone są w przedmioty niezbędne do codziennego użytku. Cały obiekt dostosowany jest do potrzeb naszych Gości więc staramy się dbać o najdrobniejsze szczegóły, aby w pełni usatysfakcjonować osoby przebywające na terenie naszego Pensjonatu. Zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych Gości, a także na ich spokojnym wypoczynku.

  Villa Maritima może zagwarantować noclegi Grzybowo na wysokim poziomie. U nas można zupełnie niedrogo i w przyjemnej atmosferze spędzić fantastyczne chwile, które pozostaną na długo w pamięciach i w wakacyjnych wspomnieniach. Niedaleko naszego ośrodka wypoczynkowego znajduje się plaża, która zachwyca swoim urokiem o każdej porze dnia. W pobliżu także występują niewielkie turystyczne ścieżki chętnie uczęszczane i wybierane przez Turystów.

PLN 210

za dobę

Pokój dwuosobowy

W sezonie b. wysokim od 14.07 do 25.08.

Więcej

PLN 240

za dobę

Pokój trzyosobowy

W sezonie b. wysokim od 14.07 do 25.08.

Więcej

PLN 350

za dobę

Apartament STUDIO

W sezonie b. wysokim od 14.07 do 25.08.

Więcej
Villa Maritima

Copyright © 2017   VillaMaritima.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.